Чаклуни і чаклунки

Жила-була дівчина Марина в підмосковному місті Красноармійську. Любила вона і вірила, та так, що на все готова була. А він, негідник, почав “погулювати”. Порадили люди добрі нещасній звернутись до бабусі, яка робить приворот. Заплатила вона 1200 рублів – подіяло, на цілих три тижні. Потім хлопець узяв, та й знову загуляв. Виклала дівчина ще більші гроші, попросила приворот потужніше – щоб на все життя. Ворожка гроші-то охоче взяла, і приворот начебто сильний зробила, тільки на все життя не гарантувала. Знову допомогло, але теж ненадовго. Ще раз приворожила страдниця улюбленого… Так і носила б вона до бабусі кожен місяць кругленькі суми, якщо б раптом через знайомих не дізналася, що ніяка це не ворожка, а його, улюбленого, двоюрідна тітка. Та й дівчат таких у коханого кілька, і всі на нього «чаклують»…

Магія з’явилася на Землі з перших днів людської цивілізації. Стародавні заклинали сили природи, намагаючись уникнути шкоди від негод. Містичні дійства передували будь-якій справі, чи то військовий похід, полювання або навіть приготування їжі. Без ради з шаманом не приймалося ніяких рішень – історії відомо багато прикладів, коли саме ці люди фактично керували плем’ям або державою. Не маючи достатніх знань, щоб пояснити, що відбувається навколо, людині нічого не залишалося, як довіритися богам і їх посередникам на Землі.

Пороки людські також зародилися на зорі людської цивілізації. Боролися зі злочинністю теж за допомогою містики. Так, стародавні єгиптяни, стурбовані проблемою захисту майна від посягань злодіїв, залишали на будинку грізний напис з магічним прокляттям на адресу будь-якого, хто зазіхне на приватну власність, або, наприклад, з обіцянкою божественної кари. Судячи по джерелах, ніхто й близько до такого дому не підходив.

Забобони і знову забобони знову стали актуальними в третьому тисячолітті. Безліч наших сучасників користуються сьогодні магічними послугами. Новоутворена кон’юнктура дозволила сформуватися цілому класу людей, які існують за рахунок «магічних» доходів. Способи ворожіння і пророкування множаться з кожним днем. У Японії, наприклад, практикує популярна ворожка, яка передбачає майбутнє жінкам за формою грудей. Неймовірним попитом користуються послуги провісника, який ворожить по мобільному телефону клієнта. А в Москві, наприклад, один із чаклунів (а може, і не один) пророкує за жіночими геніталіями, причому не тільки в «натуральному» вигляді, але і по фотографіях…

Зауважте, у нашому лексиконі міцно зміцнилися поняття: «екстрасенс», «карма», «аура», «приворот», «псування» і т.п. В існуванні полтергейста і «домових» майже ніхто й не думає сумніватися, а «живі» інопланетяни зустрічалися приятелеві приятеля кожного другого з нас.

А гороскоп? Яких тільки немає – східний, зодіакальний… Майже будь-яке видання вважає за обов’язок розмістити на своїх сторінках зоряний прогноз. Кожен чітко знає, під яким знаком Зодіаку і в який рік за східним (друїдським, квітковому і т. д.) календарем, народився. А як не звірившись з гороскопом (гороскопами), чи чимось ще – то і з дому виходити боязно: раптом зірки не радять?

У магію, парапсихологію та інше цілительство можна не вірити, але масштаби бізнесу, заснованого на подібних послугах, вражають. Тільки в Москві на цьому ринку діють близько 40 великих центрів і шкіл. Щомісячний обіг таких закладів становить від $ 60 тис. до $ 120 тис. Але майже 80% всього ринку належить одиначкам.

Знайти відьом і чаклунів потомствених неважко, досить відкрити будь-яку газету з оголошеннями. Незважаючи на велику кількість пропозицій, принцип дії всіх цих обдарованих магів, як не дивно, один і той же. Зазвичай працюють вони у своїй квартирі, рідше – в орендованому приміщенні. Одна з кімнат, як правило, обладнана під ритуальний зал: на стінах індуїстські, буддистські символи, тантричні свастики. На столі – “стандартний магічний набір»: ікони, білі свічки, два блюдця, порцелянова чашка, Біблія, Каббала, малюнок самого чаклуна / чаклунки, нерозкрита колода карт, ніж і ножиці, фоліант із написом «Астрологія»… Одні маги воліють називати себе білими, інші – чорними або сірими, треті взагалі звуться парапсихологами, звичайно, досвідченими і родовими.

Магічне меню

Набір послуг у всіх окультистів один і той же. Схема «обслуговування» проста: в результаті всіляких магічних дій неодмінно з’ясовується, що на клієнті лежить важке псування («порча»), пристріт або прокляття, яке необхідно зняти в найкоротші терміни, інакше все життя людину будуть переслідувати неприємності. Зрозуміло, під силу це тільки магу. Процедура неймовірно складна, тому нещасному доведеться викласти кругленьку суму. Але хіба можуть зрівнятися гроші з нечуваним вселенським щастям, яке, за запевненнями майстра, чекає повністю після кількох процедур?

Але і це ще не все. Хочете повернути або привернути коханого з гарантією 500%, відкоригувати карму, ліквідувати пробої в біополі, позбавити від пристріту, псування, вінця безшлюбності, блокувати енергетичну заміну органів? Позолотіть ручку: процедура обійдеться в $20-1000. Вам із задоволенням розкажуть про минуле чи майбутнє за $3-50, без проблем запрограмують на багатство за $50-1000. Деякі запросто відновлять потенцію.

До слова, маги і чаклуни чуйно реагують на економічну ситуацію: нерідко зустрічаються оголошення «магічних» контор, які рекламують свої «заклинання для повернення боргів». Повернути гроші маг візьметься всього за 10-20% суми боргу, вкрадений автомобіль не проблема повернути власникові за $500-3000, сексуальна переорієнтація коштує $1-5 тис. Зниклу людину вам відшукають за $50-300, а собаку – за $20-100.

Може статися так, що «дар» виявлять у Вас. Це ще один чудовий «діагноз», який «встановлюють» чаклунки і відьмаки. Звучить це приблизно так: «А взагалі-то ви сама відьма. Ви знаєте про це? Ви самі все можете. Якщо хочете, приходьте до мене на курси чорної магії. За три місяці я навчу, як використовувати ваш дар. Потім – посвята в маги. Самі зможете зачарував кого завгодно і, якщо захочете, за рік сколотити солідний капітал. Оплата за навчання – “всього” $ 500 в місяць». До слова, парапсихологічних шкіл з кожним днем стає все більше. Найпопулярніший в світі навчальний заклад по окультизму – це школа Барбари Бреннан (США). Її мистецтво називається «Руки світла». Повний курс навчання – чотири роки. Плата за рік – $5725. Кожен рік школу відвідують 700 учнів, забезпечуючи Барбарі $3,5 млн. на рік.

Кілька слів про інших магічних послуги. На ваше замовлення відьма або маг нашлють порчу на недруга (як правило, це дійство передбачає маніпуляції з цвинтарної землею) або усунуть конкурента по бізнесу за $200-2000. Ця послуга, за визнанням самих магів, користується підвищеним попитом. Звичайно, ніяких гучних заклинань і вируючих котлів не буде. З клієнтом поговорять, поворожать, складуть гороскоп, «попрацюють з енергетикою».

Втім, існують і виключення. Мова йде про так звану ритуальну магію. Наприклад, приворот за допомогою енвольтирування (так називається робота з восковою лялькою). Протягом 24 годин священик вуду безперервно ліпить ляльку жертви з воску, поступово підмішуючи туди так звані «прив’язки», кращі з яких – волосся, нігті або кров жертви. Також у віск додається кров чаклуна. Потім замовник повинен відстояти з лялькою три дні ранкові та вечірні служби в церкві – так в ляльку «вганяється» ангел-охоронець жертви. Потім в голову, руки, ноги і статеві органи ляльки під читання спеціальних заклинань встромляється голка. Відбувається приворот. Ляльку можна використовувати і для фізичного усунення. Для цього «в серці» окультного муляжу встромляється ніж, після чого ляльку розтоплюють. Ціна послуги – від $2 тис.

Для повернення боргу, наприклад, малюнок жертви прив’язується червоною ниткою до великого каменя – і замовник кидає камінь у річку так, щоб фото було видно з-під води. Коли зображення з фото зникне, борг, нібито, повернуть. Зомбування вуду застосовують вкрай рідко. У Санкт-Петербурзі ці обряди коштують $30-500, в Москві не менше $ 1 тис.

Затребувані в столиці і некроманти – це чаклуни, які використовують для ворожіння прах померлих. Матеріал для обряду в буквальному сенсі відкопують на кладовищі. Закликавши дух, чаклуючи на кістках або попелі небіжчика, виявляється, можна дізнатися номер кредитної карти померлого або банківський рахунок будь-якого з нині живих мільйонерів. Можна попросити духу заподіяти зло будь-якій людині або, навпаки, замовити добру справу, заплативши суму від $500.

Магічний бізнес цілком доступний. Відкрити своє «чаклунське агентство» нескладно: для цього достатньо зареєструвати фірму, в статуті якої буде прописано: «Надання консалтингових послуг населенню в галузі соціології». Після цього знімається квартира в будь-якому районі міста. Достатньо всього декількох оголошень – і фронт робіт забезпечений. Одна тільки складність: конкуренція зараз висока.

В наявності магічних здібностей у відьом і відьмаків можна посумніватися. Хоча практично всі вони дійсно володіють одним чудовим талантом: вміють несподівано зникати. Причому це стосується навіть більш-менш відомих на ринку особистостей. Олена К.: «Цього літа я скористалася послугами академіка вищої магії Іллі Германа. Ні $100, витрачених даремно, ні навіть фотографії повернути не змогла. Спочатку на тому кінці дроту кидали трубку, а потім мені сказали, що контора переїхала невідомо куди».

Що робити?

Вірити чи не вірити в магію – справа ваша. У будь-якому випадку, слід пам’ятати, що справжні відуни грошей за послуги не беруть. Зрозуміло, від подяки ніхто не відмовиться, але – так уже повелося здавна – розплачуються зі знахарями «натурпродуктом» і, як то кажуть, «за фактом». Так що закликаємо засумніватися, якщо з вас вимагають передоплату, та ще й грошима.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

1 thought on “Чаклуни і чаклунки

 1. Хочу всех предупредить, что в сети работают сайты мошенники по отзывам об автосалонах.
  kuplu-lada.ru
  kuplu-chevrolet.ru
  kuplu-ford.ru
  kuplu-kia.ru
  kuplu-hyundai.ru
  kuplu-renault.ru
  kuplu-volkswagen.ru
  kuplu-toyota.ru
  kuplu-nissan.ru
  kuplu-mitsubishi.ru
  kuplu-mazda.ru
  kuplu-opel.ru
  autosalon.review
  light-bulbs.ru/
  rtdm-auto.ru
  black-rank.ru
  kartaavtosalonov.ru/

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :