Циганський гіпноз

Ганна, студентка: «Я йшла по центру міста. Був відмінний настрій: щойно з салону краси – нова зачіска, масаж, манікюр – я була задоволена собою.

Йшла, усміхаючись, по вулиці, занурена у свої думки: думала про майбутній романтичний вечір… Як раптом несподівано почула зовсім поряд: “Тьотю, ти така красива, подай на хлібець…” Я розпливлася – і не змогла відмовити: чорноокий обірванець так зворушливо на мене дивився… Я дістала гаманець і помітила, що мене досить щільно оточують люди, всі вони щось швидко-швидко говорили, ніби гудучи. Тут я схаменулася: “Цигани!” Вмить спливли в пам’яті розповіді про циганський гіпноз, коли людину вводять в транс і оббирають до нитки. Я кинулася з кільця. Мені довелося буквально проштовхуватися між циганами, які, як мені здалося, все щільніше стискали ряди. І ось я зовні. “А сумка де? А сережки? А колечко? Чорт, і годинник… “Від досади сльози навернулися, я стиснула кулаки, обернулася – нікого. Шахрайки немов розчинилися в повітрі…»

Хто не знає про те, то циганки досконало володіють технікою гіпнозу? Є відомості, що передається прибуткова майстерність у спадок – і винятково по жіночій лінії. Ремесло знають не всі – лише обрані. Решта допомагають «облапошувати» жертву. У народі цей метод називають циганським гіпнозом, психологи іменують дійство Еріксонівським гіпнозом або Еріксоніанським. Назва на суть анітрохи не впливає. Головне, що дія відбувається без вашого відома і згоди.

Як це працює

Найчастіше циганки діють у місцях максимального скупчення людей. Їм потрібне якомога більш широке коло клієнтів. Природно, більшість людей обходять строкатий натовп стороною, але рано чи пізно хтось та попадеться. Так, це буде тільки одна людина з сотні, але цього цілком достатньо. Цигани не тільки спритні фокусники, але й тонкі психологи. Вони вміють знаходити підхід до людей, знають, як заморочити їм голову. Адже варто лише поглянути на людину, на вираз його обличчя, щоб визначити настрій. Ну, а далі справа техніки… Сумному потрібно нагадати нещастя, веселому – успіх. Це майже стовідсоткове влучення в ціль.

Жінкам старшого віку зазвичай пророкують смерть чоловіка або – найжорстокіше – пророкують порчу на дітей, їх хворобу або смерть. Чоловікам блефують про псування на гроші чи здоров’я. У психології описані випадки, коли можливо домогтися від людини бажаного, користуючись прийомом потрійної згоди. Коли людина тричі погоджується на якусь дрібницю, то за інерцією погодиться і на щось більше. Ось так діють і цигани. «Красуня, дай рубль дитинці», – якщо даєш, тут же треба друга прохання: «Ну, дай ще рубль, що тобі, жалко?» – Кидаєш ще монетку. І останній хід: «А он у тебе в гаманці десятка, зовсім рвана, навіщо вона тобі? А мої діти другий день голодні сидять». Не дай Бог, якщо і на цей прийом Ви потрапите. Все, клієнт дійшов до «потрібної кондиції» – далі головне: жертва залишається без грошей, коштовностей, іноді мобільників, фотоапаратів, інших цінних речей.

Ідеальний «клієнт» – молода дівчина, бажано «незадоволеного» вигляду. Вона недосвідчена, довірлива і, напевно, загрузла в проблемах. Не встигнувши перейти вулицю (використання чинника несподіванки), дівчина чує питання про поточний час. Власне, сама відповідь циганок мало хвилює, далі йде стандартна фраза: «Бачу, хороша ти людина, добра, а проблеми в тебе є!» (провокування на ствердну відповідь, без проблем люди не живуть)

1. Бачу, дорога, по колу ти ходиш, на місці топчешся, перешкода якесь заважає тобі. Давай поворожу, – пропонує циганка.

2. Точно, – думає дівчина, – є в мене складнощі в одній справі … Треба ж, як вона здогадалася?

А тепер критично оцініть «пророцтво»: хто з нас по колу не ходить, кому перешкоди не заважають?

3. Бачу, не все у тебе складається! (Захід на другий ствердну відповідь).

4. У сім’ї у тебе проблеми … (потрібен третій ствердну відповідь).

5. Дивись, волосся червоніє, порча на тобі, сильне псування! (перемикання уваги). Під час всього спектаклю натовп одноплемінниць щільно оточує центральну групу і безперервно гуде, створюючи шумовий фон (відсікання сторонніх впливів).

Циганки завжди впевнені в собі. Будь-яка з представниць цієї національності володіє впевненим, чіпким поглядом. Вона буквально пронизує очима. Те ж саме і з голосом: вони говорять скоромовкою, «забовтують» слухача, тиснуть потоком інформації, яку людина не встигає сприйняти і зрозуміти. Циганки завантажують відразу всі канали сприйняття, тобто створюють таку обстановку навколо Вас, що блокують своєю присутністю і зір, і слух, і нюх, і дотик. Для посилення ефекту навіювання ворожка нахиляється дуже близько, загороджуючи небо, бере за руку, гладить по плечу.

У нас циганки здатні вмовити на вулиці жінку, незалежно від віку, і відняти всі гроші та золото. Причому, саме дивне, що більшу частину роботи шахрайок жертва робить сама. Хитра співрозмовниця лише володіє початковими навичками «заговорювати зуби». Але набагато більшою мірою на користь циганки діє її таємничий, майже чаклунський, імідж, який вміло створений і підтримується серед звичайних людей. Тільки-но чорноока ворожка вступає в розмову, багато хто тут же застигає стовпом і самі собі вселяють, що вона просто зобов’язана задурити їм голову!

Звичайно, є у циган і деякі більш складні прийоми. Застосовуються фокуси з голкою, чаклують по руках жертви, і курячим яйцем, з якого прямо на ваших очах ворожки витягають черв’ячка. Всі ці нехитрі маніпуляції циганки підносять довірливим громадянам як ознаку псування. І громадяни, очманілі від несподіваного відкриття своєї «зіпсованості», негайно починають абсолютно добровільно позбуватися від грошей, золота та інших цінностей, на користь спритних ілюзіоністок.

Що робити?

По можливості, уникайте спілкування зі згаданим контингентом, завершуйте контакт при першій же можливості. Намагайтеся не зустрічатися поглядом з претенденткою на ваші гроші та цінності. І ще раз – як можна швидше йдіть. Врахуйте, що правоохоронні органи в такому випадку навряд чи допоможуть: міліція з циганами зазвичай не зв’язується.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

1 thought on “Циганський гіпноз

  1. Развод на деньги с помощью гипноза
    Здравствуйте, уважаемые форумчане! Нужна Ваша помощь. 3 декабря 2015 года женщина с напарницей с помощью гипноза заставила мою жену принести ей все деньги, которые были в квартире. Мошенниц поймали, есть их паспортные данные. Если есть потерпевшие, которые пострадали по похожей схеме, и которые обращались в милицию, большая просьба откликнуться. Мой телефон 063-327-83-86 (Василий)

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :