«Халявне» користування

Андрій: «Останнім часом все частіше почав зустрічати в Інтернеті інформацію про можливості безкоштовної відправки SMS і навіть безкоштовних розмов по мобільному телефону. Нарешті, знайшов сайт з *. exe-файлом, який можна скачати, заплативши всього $20, і безкоштовно відправляти короткі текстові повідомлення. Гроші невеликі – заощаджу набагато більше. Я перевів гроші через платіжну систему і через деякий час отримав пароль для завантаження програми. Радісно встановивши її, я півдня відправляв sms-ки друзям. Проте в кінці місяця отримав значний рахунок».

Запам’ятайте – існування безкоштовного мобільного зв’язку це міф! Але людей, які розуміють це, не так багато. Тому ще недавно на аферах в цій області шахраї отримували величезні прибутки.

Інтернет і телефон

За кількістю Інтернет-сайтів з аферами лідируючі позиції займають ті, на яких жертвам пропонується купити програму для мобільного телефону, що нібито дозволяє користуватися стільниковим зв’язком безкоштовно. Отримати уявлення про масштаби цієї афери можна, якщо набрати в будь-якому пошуковому сервісі, наприклад, в «Яндексі» слова free GSM – і ви отримаєте 8 млн. посилань на відповідні сайти. Текст на всіх цих сайтах один і той же. Його просто копіюють з першого такого сайту, що з’явився в мережі близько семи років тому.

Цьому виду афер важко відмовити у грамотній організації. Його відрізняє наукоподібна побудова тексту, список операторів мобільного зв’язку, з якими працює програма, перелік мобільних телефонів і т.д. Після переказу жертвою грошей на рахунок такого афериста, вона або нічого не отримує у відповідь, або їй приходить абсолютно непрацездатна програма, яка не тільки не виконує обіцяних функцій, але ще й вбиває програмну начинку мобільного телефону.

Проекти Free GSM далеко не єдині варіанти шахрайства, пов’язані з мобільним зв’язком. Також в Інтернеті можна зіткнутися з проектом «GSM-nupam». Тут вам запропонують модернізувати телефон так, щоб ви могли розмовляти за рахунок інших абонентів. На інших сайтах вам можуть запропонувати купити програму, яка генерує пін-код для поповнення рахунку. У цьому випадку після оплати покупки, ви отримаєте звичайний генератор випадкових чисел, який був створений за кілька хвилин. Всі ваші спроби «згенерувати код» не принесуть ніяких результатів, до того ж після тривалих спроб оператор просто заблокує вашу sim-карту. Шансів підібрати пін-код – 1 до 300 тисяч. Не вірте, коли шахраї заявляють, що працюють у того чи іншого оператора і мають доступ до бази. Це чиста брехня.

Однією з останніх подій у сфері інтернет-афер – sms-революція. На сайті ви дізнаєтеся про «унікальної можливості», що дозволяє отримати необмежений доступ до відправки SMS-повідомлень з телефону. Ця можливість з’явилася завдяки тому, що автори сайту створили свій центр для надсилання SMS. Не вірте таким обіцянкам і пропозиціям. Це обман!

Безкоштовний інтернет

Безкоштовний доступ в Інтернет – ще один варіант афери. Здійснити це можливо, за заявою одного з сайтів, за допомогою гостьового входу. Його надають деякі великі провайдери своїм користувачам. Під гостьовим входом мається на увазі можливість безкоштовно походити по сайту самого провайдера. Вартість програми $8. Це, само собою, обман, тому що не можна користуватися Інтернетом через гостьовий вхід. Можуть вас надути і на $20, запропонувавши послуги провайдера «нового покоління». За цю суму ви за допомогою зазначеного провайдера зможете нібито необмежено користуватися Інтернетом. Це також чудовий спосіб подарувати дуже винахідливому аферистові свої гроші.

Ви повинні знати, що платежі в Інтернет найчастіше здійснюються за допомогою системи WebMoney. А це означає, що можливість вийти на реального отримувача коштів виключається.

Що робити?

Звичайно, будь-яких працюючих програм, які зводять нанівець весь бізнес операторів стільникового зв’язку або провайдерів доступу в Інтернет, не існує. У будь-якому випадку, навіть найпростіша програма, яку можна законно використовувати, повинна бути написана більш-менш відомою компанією і мати відповідну ліцензію.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :