«Чорна» віра

Ярослав, 23 роки, Волгоград: «На одній вечірці ми познайомилися з приємним молодим чоловіком на ім’я Ігор. Вже ближче до кінця свята, коли всім стало весело, він раптом запропонував присутнім щось таке, що допоможе “знайти істину”. Опівночі пішли на цвинтар. Було страшно, але дуже цікаво. Потім Ігор раптом сказав, що треба дати клятву на крові. Ми зробили надрізи на зап’ястях, повторили за Ігорем якісь слова на латині, а після цього губами по черзі доторкнулися до розрізів на руках одне в одного».

Сатанізм – це духовна орієнтація окремої людини, груп і співтовариств на деструкцію і руйнування. Він буває двох видів: прихований (коли поклоніння сатани ховається під маскою християнства, тобто це секти, що заявляють про свій традиціоналізм) і відкритий (секти, що проголосили своїм «богом» сатану). Одна з причин, за якими люди приходять до сатанізму – це вседозволеність. Іншою причиною поширення сатанізму називають впевненість сатаністів в заступництві сатани.

Головні ідеї сатаністів: вседозволеність, тваринне існування, мстивість, всілякі гріхи. Щорічно Інтерпол реєструє більше ста ритуальних вбивств по всьому світу.

Ось злочини, які скоюють найчастіше: ритуальні вбивства людей, у тому числі дітей, і самогубства; викрадення людей; розтління малолітніх; зґвалтування; осквернення могил; знущання над тваринами і ритуальні вбивства тварин; осквернення храмів та інших культових споруд традиційних релігій; вживання та поширення наркотиків; сексуальні оргії та інші.

У січні 2005 року в ПАР в автомобілі поруч з будинком літнім подружжям Нгкобо були виявлені мертві тіла п’ятьох дітей у віці від 3 до 5 років. Вони були покриті пухирями. Подружжя звинуватили у вбивстві дітей, імовірно, для ритуалів чаклунів «каламуті» (напрям традиційної африканської народної медицини, що допускає використання частин людського тіла і внутрішніх органів для приготування ліків). За неофіційними даними, щороку чаклуни «каламуті» для отримання матеріалу для ліків вбивають сотні людей в Африці, в тому числі дітей.

Але, незважаючи на різного роду містику, мета у «чорних» сект частіше всього одна – викачати якомога більше грошей з адептів чи їхніх жертв. Зміст релігійного обману – всілякі обіцянки зробити життя щасливим – в більшості випадків, не безкорисливо. І основою щастя організації вважають «повне зречення від свого майна». Але зречення має відбуватися, звичайно, на користь секти. Кожну нову жертву «обробляють» спочатку різноманітною літературою, потім слідують дзвінки з запрошенням на семінари і збори. І, найчастіше, перший візит відбувається «заради інтересу». Але на свідомість жертви відразу ж починається масована атака, і покинути межі секти виявляється вкрай складно.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :