Кримінальні ловеласи

Один пітерський донжуан заробляв на життя… розлученнями. Причому власними. Їх за життя молодої людини було більше 20! Проблема була не в тому, що молода людина не міг побудувати сімейні відносини, а в тому, що крім покращення свого матеріального добробуту він іншого сенсу в цих відносинах не бачив. Через кілька місяців жених зникав, прихопивши гроші та коштовності. А дружина незабаром отримувала повістку до суду з приводу розлучення і розділу житлоплощі. Свою частину отриманого в такий спосіб майна шахрай успішно продавав і жив на виручені від продажу кошти.

Сучасні ловеласи орудують по-крупному. Вони не дріб’язкові, не крадуть кухонні рушники, іноді для них не мають цінності і речі побільше (наприклад, побутова техніка). Їх цілі: житлоплоща жертви або її кровно зароблені заощадження.

«Спровокували»

Світле майбутнє, тобто дітей, ретельно оберігають не тільки батьки, а й законодавство. Але деякі з цих діток не тільки можуть самі себе захистити, але й здатні зашкодити іншим. Навіть такі слабкі істоти як дівчата можуть бути дуже винахідливі, якщо справа стосується їх матеріального благополуччя.

Роман дорослого 32-річного чоловіка з веселою і симпатичною дівчиною позбавив його кількох тисяч доларів. Через якийсь час спілкування з чоловіком дівчина заявила, що їй ще немає 18 років. І що досягне вона цього віку тільки через 3 місяці. От і довелося чоловікові на вимогу винахідливого дівчиська викласти кругленьку суму, щоб не сісти у в’язницю на 15 років.

Інтернет

Період знайомств за допомогою газетних оголошень, здається, вже канув у Лету. Сьогодні все більшої популярності набуває «сваха» на ім’я Інтернет. Газети обмежували бажаючих познайомитися дорожнечею платних оголошень і певним обсягом безкоштовних. Але пройшло 10-15 років, і на новому рівні віртуальному комунікації немає ніяких обмежень при розміщенні оголошень будь-якого роду. Самі люди при цьому майже не змінилися.

Для реєстрації на сайті або відкриття електронної адреси не потрібні жодні документи. У всесвітній павутині відсутня цензура. Але це дозволило Інтернету стати не тільки популярним засобом зв’язку і спілкування, але і причиною появи безлічі різних шахраїв і аферистів. У силу власної довірливості та емоційності, дивлячись на фотографії красунь або красенів, ми втрачаємо почуття пильності та обережності. І, звичайно, не думаємо про те, що за чуттєвими фотографіями може ховатися людина будь-якої зовнішності, віку і навіть статі.

Схема шахрайства в Інтернеті до банального проста: на сайті розміщується малюнок того, хто шукає свою другу половину (особливо зручно при знайомстві з іноземними підданими). Після певного періоду листування виникає думка, що не погано б віртуальним коханим зустрітися. Після того, як довірливий (а) наречений (або наречена) висилає гроші на дорожні витрати, листування закінчується. Один з варіантів: коли всі необхідні документи вже нібито готове до від’їзду, і квиток вже на руках, у шахрая або шахрайки раптом захворює мама, на догляд за нею потрібні гроші. Після переведення зазначеної суми «друга половинка» зникає назавжди.

Порада:

Навіть невеликі гроші ніколи не варто висилати незнайомим людям.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :