Вигідне розлучення

Маріанна знову вийшла заміж. «Обранець», п’ятий за рахунком, виявився вдівцем. Дітей у нього не було, а після смерті попередньої дружини власників наявної в його розпорядженні нерухомості, тобто квартири, виявилося дві: 2/3 належало чоловікові і 1/3 тещі.

Навряд чи новоспечена дружина шукала тихого сімейного щастя. Швидше метою союзу був вигідний шлюборозлучний процес, з отриманням у його підсумку квартири або грошей за неї. Але першим пунктом плану дій Маріанни після оформлення подружніх відносин була дружба з тещею новоспеченого чоловіка. Причому підсумком цієї «дружби» стало оформлення старенькою… договору дарування на Маріанну. Які доводи вплинули на рішення літньої жінки, залишилося таємницею. Як і слід було очікувати, після цих подій шлюб почав швидко «засмучуватися». Яке ж було здивування чоловіка, коли в ході шлюборозлучного процесу він дізнався, що колишня дружина не просто претендує на його житлоплощу, а й вже володіє… третиною його квартири.

Розібратися у таких справах хто правий а хто винен – дуже складно. Кожна сторона вважає правою тільки себе, а колишнього чоловіка або дружину звинувачує у всіх гріхах. Для України корисливі шлюби явище часте і, мабуть, невикорінне. Засновані на властивостях вітчизняної натури – на доброті, вірі у диво. Якщо говорити про причини такого явища в цілому, то можна назвати і падіння моралі, і підвищення цінності матеріального, і «впливу» часу і виховання. Але це вже справа психологів. Нам лише залишається прийняти це як реальність.

Ділимо житлоплощу

Ідея забезпечити собі безбідне існування… «вигідним» розлученням існує у частини наших співвітчизниць саме на рівні внутрішнього переконання. Цих жінок складно навіть назвати аферистками: так вони впевнені у своїй правоті. У морально-етичному плані їх теж нічого не стримує.

Обранець Ксюші був молодший за неї, заможний і не одружений. Її ще мучили сумніви, коли вона йшла з дому заради нього від свого чоловіка, але пропозиція новим нареченим купити квартиру стала вирішальним чинником. Через якийсь час Ксюша знову офіційно стала дружиною, а трохи пізніше і співвласницею купленої в новому шлюбі квартири. Адже придбана у шлюбі нерухомість, згідно наших законів, є спільною сумісною власністю. Якщо б молода людина придбала квартиру декількома днями раніше весілля, то історія мала б щасливий фінал. А в результаті цього розлучення аферистка отримає рівно половину нерухомості.

Порада:

За типовою схемою укладання корисливих шлюбів, після короткого знайомства та оформлення відносин новоспечений чоловік або дружина відразу прописується в квартирі партнера і намагається якнайшвидше пустити її «у справу».

Підробка документів

Але крім людських законів, на які не звертають уваги аферистки, вони порушують ще й моральні закони. При цьому вони опиняються у сфері дії кримінального кодексу.

Один із прикладів – підробка довіреності на право розпорядження квартирою. Уявіть: квартира юридично належить чоловіку, так як була придбана ще до вступу в шлюб. Але незважаючи на це дружина під час від’їзду чоловіка у відрядження… продала квартиру і зникла в невідомому напрямку. Повернувшись, чоловік виявив нових мешканців у власній квартирі.

Консультація юриста

Кримінальні правопорушення, пов’язані з шлюбними аферами найчастіше кваліфікують як шахрайства. Визначити грань між не тими що не склалися з сімейними відносинами і спочатку планованою махінацією часом буває вкрай складно.

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :