Георгій Грабовий

«Гроші – це найбільш концентрована енергія», – так говорить сам Георгій Грабовий, і, схоже, що для нього це не просто слова, а життєва філософія. Приблизно у 1996 році Георгій Грабовий прибув з Ташкента до Росії. У 1998 році своєї секти він ще не мав, зате вже був відомий серед представників комерційного окультизму. Грабовий заявляв про свою участь у випробуванні ядерної зброї у Семипалатинську. При цьому він заявляв, що нібито створив модуль, який допомагає зменшити силу ядерного вибуху в 2 рази.

Про себе Грабовий розповідає чимало цікавого. Якщо вірити його словам, то він працював в адміністрації президента, Раді безпеки, співпрацював з МНС, ФСБ і ФСК, і що Путін схвалив сертифікацію його приладу, який гасить землетруси, і що він дружить з президентом Казахстану Назарбаєвим, а також з патріархом Грузії і єпископом Орловським Паїсієм, і що вся православна церква його дуже підтримує. Також Грабовий стверджує, що він може сканувати технічний стан літаків президентів самих різних країн світу, і що до того ж він контролює всі ядерні системи Росії.

Георгій Грабовий говорить, що він Ісус Христос у другому пришесті. Він завжди це знав, а після публічної заяви про це, йому з Ватикану прийшло 4,5 томи доказів його непорочного зачаття. На питання про те, чому ж він зі своїми унікальними здібностями допустив те, що трапилося в Беслані, коли загинула така кількість людей, Грабовий впевнено відповідає, що в цей час саме з орбіти зійшли два супутники, і якщо б вони впали на Землю, то потрапили б на військову базу з ядерною зброєю. І стався б ядерний вибух. А він два дні утримував ці супутники. Наслідки Беслана він пом’якшив, як міг, але запобігти їм повністю просто не вистачило сил.

Воскресіння з мертвих

«Вимальовується можливість воскрешати, робиться управління – і все, людина жива. Інша справа – соціалізація після воскресіння. У нас вже мільйони відроджених, а до цих пір немає закону про їх соціалізації. Їм же потрібні документи, психологічна реабілітація, чому ними ніхто не займається? Неподобство! Ви думаєте, чому у нас стільки нелегалів? Всі в’їзди в країну контролюються, а нелегалів все більше і більше. А це тому, що це не нелегали, а Воскресінні».

Подібні рекламні листівки Грабового можна зустріти чи не в кожному місті Росії. У них – запрошення на семінари, на яких йдеться про те, що «Грабовий всіх нас врятував, але не всі про це знають»; «Грабовий подібно до Христа вчить нас»; «Існує 50 методів воскресіння померлих, найефективніший – 47-й, 19-й – гірше »і т. д.

Учнів заворожує не сенс вимовляються на семінарах промов, а їх стиль: безліч наукових оборотів, постійні посилання на сильних світу цього. Все звучить дуже переконливо, тому у Грабового дуже багато прихильників, які беззастережно вірять йому. Ось типова схема «воскресіння»: нещасні батьки, у яких померла дитина, віддають Грабовому останні гроші, щоб той її воскресив. Гроші беруть, а через певний час убитим горем батькам оголошують, що душа дитини не хоче повертатися назад. У результаті – ні грошей, ні дитини.

Незважаючи на те, що сектантами вже зацікавилася влада і правоохоронні органи Північної Осетії, ця структура продовжує свою діяльність в Беслані, Владикавказі і Москві. Тільки ціна воскресіння підвищилася. Тепер вона доходить до 39,5 тисячі. На семінарах у цієї цифри вишукується особливий сенс, який і допомагає пояснити підвищення цін: «39 500 рублів символічно означають тридев’яте царство п’ятого виміру».

Інші послуги

Григорій Грабовий став автором тритомника «Практика управління. Шлях порятунку». У ньому автор описав все майбутнє зі способами подолання катастроф, минуле для всіх часів і просторів, а також зазначення конкретного шляху порятунку.

«Будь-яка людина і в будь-який час може управляти будь-яким процесом, діючи, як Творець!». Крім воскресіння мертвих пропонуються послуги з омолоджування живих. На семінарах звичайно приводиться в доказ історія про якусь японку, яка, будучи 70 років від роду, завдяки методам Грабового помолодшала так швидко і на таку велику кількість років, що лікарі злякалися: а чи не впаде вона в дитинство? Багато хто запитує, чому ж сам Грабовий НЕ омолодить себе. Виявляється, омолодження відбувається в пропорції 1:3, інакше кажучи, людина живе три роки, а за цей час молодіє на 1 рік.

Грабовому здалося недостатнім збирати з довірливого населення гроші, йому захотілося влади. І він заявив, що в 2008 році стане президентом Росії, і що вже зараз багато служителі церкви готові заявити, що він Ісус Христос, тільки сам Грабовий не хоче цього. Причина такої «скромності» в тому, що тоді в нього не буде конкурентів, а Георгій, за його власними словами, хоче виграти вибори у чесній боротьбі. Він упевнений у своїй перемозі і говорить про те, що вже створив політичну партію ДРУГГ (Добровольные распространители учения Григория Грабового).

Енциклопедія шахрайств та лохотронів – history.lohotron.in.ua

Ще з Енциклопедії:

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: :